Kullametsa viburada

  Asukoht ja tegevused

Asume Läänemaal Kullamaal Kullametsa külas. Tallinn- Virtsu teelt on viburajani 200m. Tee ääres on suur viit. Asume Kullamaalt 1,2 km , Ristilt 14 km, Märjamaalt 25 km,  Haapsalust  50 km ja Tallinnast 80 km.  
Korraldame vibulaskmist Kullametsa viburajal ja ka kohalesõitudega kutsutud kohas. Ettevõte: Anne Tuuliku vibulaskmine

                                                                                                                                                                  Kullametsa viburada "Kupuke"

Saare talu maadel on vibulaskmiseks harjutusväljak ja statsionaarne 14 laskmismärgiga viburada. Viburajal on matid pabermärkide jaoks ja 3D kujud.  Vibuklubi Lääne Vibulaskjad korraldab samas ka 28 märgiga rajal võistlusi ja võistlusi mujal Kullamaal, Klubil on ka raja kõrval laagriplats varjualuse ja väliköögiga. Toitlustuse saate ka tellida. Kullametsa viburaja kohta saate täpsemalt lugeda vibulaskmise lingi alt. Kullametsa viburada kuulub Eesti Maastikuvibuliidu poolt soovitatud viburadade hulka ja juhendajad on Eesti Maastikuvibuliidu vibulaskjad.
                                                                                                                                                        

Vibulaskmine kohalesõiduga kliendi valitud kohas
 
Kui soovite põnevaid elamusi mujal, Teile sobivas paigas, sõidame kohale, paneme üles viburaja ja korraldame vibujahi. Saate tellida väljaõppe koos vibulaskmisega  14 märgiga rajal või lihtsalt platsilaskmise (lasketiiru). Sõidame kohale kui grupi suurus on 15 - 150 inimest. Vaadake hindu ja lugege täpsemalt! Vibulaskmise lingi all on kirjeldatud väljasõidu üritusi.

Unustage argised töömured ja tulge looduse keskele!  Vibulaskmine toimub aastaringselt  igas vanuses inimestele. Vajalik on ette teatada 5206438 või annetuulik@gmail.com ! 
 
 
 
Koduleht Elitec'st