Vibulaskmine looduses

firma suvepäevad


Firma suvepäevad või spordipäevad

Korraldage oma suvepäevad või firma spordipäev Kullametsa viburajal või kutsuge meid Teie poolt välja valitud kohta! Täpse ürituse kirjelduse ja hinna saame saata kui teame osalejate arvu ja Teie soove.

Osavõtjate arv: rajal laskmisel kuni 35 inimest
Ürituse kestvus: 3 tundi
Osalejate vanus: 9 – 90 aastat. Nooremad lapsed saavad teha ka laste vibuga proovilaske.
Riietus: ei tohi liikumist ja laskmist segada ja on ilmastikule vastav. Vibulaskmine toimub iga ilmaga.
Vibulaskmise ürituse kirjeldus:  Sõidame klientide valitud kohta ja paneme üles harjutusväljaku ja viburaja. Meil on 3D laskmismärgid (loomade ja lindude kujud). Tüüpiline algajate viburada on 14 kuju. Väljasõitudel kasutatakse  2 x 7 märgiga rada ja ülejäänud laskmismärgid on harjutusväljakul. Kõigile osalejatele jagatakse korraga vibud (naistele ja lastele nõrgema väljatõmbega ja vasakukäelistele vasaku käe vibud), käe- ja näpukaitsed ning nooled noolevutlariga. Harjutusväljakul tehakse algõpe ja proovilaskmine. Meil on kaasas  juhendajad, kes õpetavad harjutusväljakul ja rajal. Rajale minekuks jagatakse osalejad   gruppidesse. Igal grupil on oma juhendaja, kes märgib ka punkte. Ürituse lõpul antakse kõigile osalejatele tunnistus tulemustest. Kui osalejate hulgas on mehed, naised ja lapsed, siis paremusjärjestus on neile eraldi. Kui firma soovib, võib välja panna omalt poolt esikohtadele auhindu.
Hind: 25.- 27 eurot inimese kohta.  Kullametsa viburajal kohapeal on hind  20 eurot inimese kohta. Hind ei muutu kui ürituse päeval on osalejate arv kokkulepitust väiksem.
Korraldame ka platsilaskmist, kus on märgid reas. Kui grupi suurus on  30 – 200, siis platsilaskmisel vahetuvad iga 1 – 1,5 tunni järgi 25-sed grupid. Platsilaskmise hinnad on keskmiselt 170 – 200 eurot tund ja vibulaskmise kestvus alates 2 tunnist.
Kullametsa viburada tegutseb 17. aastat. Juhendajad on võistlus- ja juhendamiskogemustega ning kuuluvad Eesti Maastikuvibuliitu.
Lugege lisaks, vaadake pilte ja videosid www.kupuke.ee !

Fotod tegi Laura Seppa

       

    Kalkun viburajal                                                               Vibulaskmine rajal


 
 
 
 
Koduleht Elitec'st