Vibulaskmine looduses

firma suvepäevad


Firma suvepäevad või spordipäevad Kullametsas

Korraldage oma suvepäevad või firma spordipäev Kullametsa viburajal! Täpse ürituse kirjelduse ja hinna saame saata kui teame osalejate arvu ja Teie soove.

Osavõtjate arv: rajal laskmisel kuni 25 inimest. Kui on osalejaid 26 kuni 50, siis korraldame vibulaskmise kahes grupis. 
Ürituse kestvus: 2,5 tundi. Kahe grupiga 5 tundi.
Osalejate vanus: 7 – 90 aastat. 
Hind: vaata hinnakirja või küsi hinnapakkumist!
Riietus: ei tohi liikumist ja laskmist segada ja on ilmastikule vastav. Vibulaskmine toimub iga ilmaga.
Vibulaskmise ürituse kirjeldus: Meil on 3D laskmismärgid (loomade ja lindude kujud).Kui ei soovi kujude pihta lasta, tellige laskmine ringikujuliste pabermärkide pihta. Tüüpiline algajate viburada on 14 kuju. Kõigile osalejatele jagatakse korraga vibud (naistele ja lastele nõrgema väljatõmbega ja vasakukäelistele vasaku käe vibud), käe- ja näpukaitsed ning nooled noolevutlariga. Harjutusväljakul tehakse väljaõpe ja proovilaskmine. Juhendajad õpetavad harjutusväljakul ja rajal. Rajale minekuks jagatakse osalejad  gruppidesse. Igal grupil on oma juhendaja, kes märgib ka punkte. Ürituse lõpul antakse kõigile osalejatele tunnistus tulemustest. Kui osalejate hulgas on mehed, naised ja lapsed, siis paremusjärjestus on neile eraldi. Kui firma soovib, võib välja panna omalt poolt esikohtadele auhindu.

Korraldame ka platsilaskmist, kus on märgid reas. Kui grupi suurus on  26 – 300, siis platsilaskmisel vahetuvad iga 1- 2 tunni järgi 25-sed grupid või tulevad laskjad jooksvas järjekorras. Kui osalejaid on üle 50, siis lepime varem kokku, mitu tundi üritus kestab ja kuidas on see korraldatud. Kui soovite ka võistlust, et saaks tabamusi kirja panna, siis kulub rohkem aega. Hinnapakkumises lepime ka kokku, kas laskmine on pabermärkide pihta või soovite 3D kujusid. Kui soovite juhendamist võõrkeeltes, siis teatage ka sellest!
Kullametsa viburada on tegutsenud 19. aastat. Juhendajad on võistlus- ja juhendamiskogemustega ning kuuluvad Eesti Maastikuvibuliitu.
Küsi hinnapakkumist!

Kui soovid korraldada firmale üritust mujal, siis vaata linki väljasõidu üritused!

Fotod tegi Laura Seppa


       

    Kalkun viburajal                                                               Vibulaskmine rajal


 
 
 
 
Self guided audio tour app image