Vibulaskmine looduses

Laste sünnipäevad

Laste sünnipäevad

1. Sünnipäev viburajal


Osalejate arv: 10 - 25 inimest, lapsed  koos vanematega
Osalejate vanus: 11 - 18.a.
Ürituse kestvus: 3,5 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest viburada umbes 2,5  tundi.

Paketi kirjeldus: Kõigile jagatakse sobilik vibu ja varustus, tehakse harjutusväljakul väljaõpe ja läbitakse võistlusena juhendajate abistamisel 14 laskmismärgiga rada. Kõigile jagatakse diplomid osavõtu tulemuste kohta. Peale vibulaskmist on piknik laagriplatsil, kus süüakse kaasavõetud toitu ja soovi korral grillitakse. Saab ilma mängujuhita mängida mänguväljakul.
Paketi hind: Kõigile osalejatele on hind 17 eurot inimese kohta. Täiskasvanud aitavad jälgida ohutust ja saavad lasta sama hinnaga. Kui osalejaid on alla 10, siis paketi hind on 10-le, seega 170 eurot.

2. Väiksemate laste sünnipäev

Osalejate arv: 10 - 25 inimest
Osalejate vanus: 7 - 10 aastat

Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, sellest vibulaskmine 1,5 - 2 tundi
Paketi kirjeldus: Jagatakse varustus: nooled noolekotiga, käekaitsed. Vibusid peab jagama, sest nii väikesed ei saa raskema väljatõmbega vibusid kasutada. Õpetatakse laskma ja harjutatakse harjutusväljakul ning läbitakse koos juhendajatega 8 märgiga rada. Kõik saavad tulemustest diplomid. Edasi saab laagriplatsil süüa kaasavõetud toitu ja mängida mänguväljakul.
Paketi hind: Kõigile osalejatele on hind 12 eurot inimese kohta. Täiskasvanud aitavad jälgida ohutust ja saavad lasta ka sama hinnaga. Kui on alla 10 vibulaskja, on hind ikka 120 eurot.

Klassi ekskursioonidel viburajale on samad tingimused ja hinnad. Kui soovite lasta ainult pabermärke, siis kindlasti teatage broneerimisel!
Saab tellida söögi kui ei soovi ise kaasa võtta või kohapeal teha. Viburada on läbitav ka lapsevankritega, nii et ei pea beebisid koju jätma. Ka lemmikloomad on lubatud kui nad on rihma otsas. Lahtiselt jooksvate koertega ei saa vibu lasta. Fotod: Katre Kuller ja Anne Tuulik

 
 
 
 
Self guided audio tour app image