Laste sünnipäevad

Laste sünnipäevad

1. Sünnipäev viburajal

Osalejate arv: 7 - 20 last  koos vanematega
Osalejate vanus: alates 10.a.
Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest viburada umbes 3  tundi.

Paketi kirjeldus: Kõigile jagatakse sobilik vibu ja varustus, tehakse harjutusväljakul väljaõpe ja läbitakse võistlusena juhendajate abistamisel 14 laskmismärgiga rada. Kõigile jagatakse diplomid osavõtu tulemuste kohta. Peale vibulaskmist on piknik laagriplatsil, kus süüakse kaasavõetud toitu ja soovi korral grillitakse. Saab ilma mängujuhita mängida mänguväljakul.
Paketi hind: Sünnipäevalapsele on tasuta. Kõigile teistele osalejatele, ka täiskasvanutele, on hind 14 eurot inimese kohta. Täiskasvanud aitavad jälgida ohutust.

2. Vibulaskmine ja mängud

Osalejate arv:
7 - 30 last  koos vanematega
Osalejate vanus: alates 6.a. 
Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest organiseeritud tegevus 2,5 - 3 tundi.
Paketi kirjeldus: Vibusid ja varustust jagatakse omavahel. Tehakse väljaõpe ja lastakse harjutusväljakul ning rajal 5 märki.  Soovi korral märgitakse ka võistlusena tulemusi ning antakse diplomid. Seejärel suundutakse mänguväljakule, kus toimuvad lõbusad osavusmängud koos mängujuhtidega. Kaasavõetud toitu saab süüa kahe tegevuse vahel ja peale mänge. Autasustamine.
Paketi hind: Sünnipäevalapsele on tasuta. Kõigile teistele osalejatele on hind 8 eurot inimese kohta. Täiskasvanutele, kes on lastega kaasas, on sama hind kui nad aitavad jälgida ohutust.

3. Vibulaskmine ja orienteerumismäng salakirjadega

Osavõtjate arv: 7 - 30 last koos vanematega
Osalejate vanus: alates 10.a.

Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest organiseeritud tegevus umbes 3 tundi.
Paketi kirjeldus: Vibusid ja varustust jagatakse omavahel. Tehakse väljaõpe ja lastakse harjutusväljakul ning rajal 5 märki. 5 märgi tulemused kirjutatakse üles ja antakse kõigile diplomid. Seejärel toimub orienteerumismäng salakirjadega. Kaasavõetud toitu saab süüa kahe tegevuse vahel ja peale organiseeritud tegevusi.
Paketi hind: Sünnipäevalapsele on tasuta.Kõigile teistele on hind 10 eurot inimese kohta. Täiskasvanutele, kes on lastega kaasas, on sama hind kui nad aitavad jälgida ohutust.

Meil saate tähistada ka koolieelikute sünnipäeva. Sünnipäev koos mängujuhtidega on 6 eurot osavõtja kohta. On liivakast ja mänguväljak ning väikeste laste mängud.

Kõikide pakettide puhul saab söögi ka tellida kui ei soovi ise kaasa võtta või kohapeal teha. Viburada on läbitav ka lapsevankritega, nii et ei pea beebisid koju jätma. Ka lemmikloomad on lubatud kui nad on rihma otsas. Lahtiselt jooksvate koertega ei saa vibu lasta. Vaadake pilte ja kirjeldusi ka vibulaskmise ning mängude linkide alt!Fotod: Katre Kuller ja Anne Tuulik


 
 
 
 
Koduleht Elitec'st