Laste sünnipäevad

Laste sünnipäevad

1. Sünnipäev viburajal

Osalejate arv: 7 - 25 inimest, lapsed  koos vanematega
Osalejate vanus: alates 10.a.
Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest viburada umbes 3  tundi.

Paketi kirjeldus: Kõigile jagatakse sobilik vibu ja varustus, tehakse harjutusväljakul väljaõpe ja läbitakse võistlusena juhendajate abistamisel 14 laskmismärgiga rada. Kõigile jagatakse diplomid osavõtu tulemuste kohta. Peale vibulaskmist on piknik laagriplatsil, kus süüakse kaasavõetud toitu ja soovi korral grillitakse. Saab ilma mängujuhita mängida mänguväljakul.
Paketi hind: Sünnipäevalapsele on tasuta. Kõigile teistele osalejatele, ka täiskasvanutele, on hind 14 eurot inimese kohta. Täiskasvanud aitavad jälgida ohutust.

2. Vibulaskmine ja mängud

Osalejate arv:
7 - 25 inimest,  lapsed koos vanematega
Osalejate vanus: alates 10.a. 
Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest organiseeritud tegevus 3 tundi.
Paketi kirjeldus:  Kõigile jagatakse varustus. Tehakse väljaõpe ja lastakse harjutusväljakul ning rajal 5 märki.  Soovi korral märgitakse ka võistlusena tulemusi ning antakse diplomid. Seejärel suundutakse mänguväljakule, kus toimuvad lõbusad osavusmängud koos mängujuhtidega. Kaasavõetud toitu saab süüa peale mänge. Autasustamine.
Paketi hind: Sünnipäevalapsele on tasuta. Kõigile teistele osalejatele on hind 12 eurot inimese kohta. Täiskasvanutele, kes on lastega kaasas, on sama hind kui nad aitavad jälgida ohutust.

3. Vibulaskmine ja mängud kahes grupis

Osavõtjate arv:  20 - 40 inimest, lapsed koos vanematega
Osalejate vanus: alates 10.a.

Ürituse kestvus: 3 - 5 tundi, olenevalt tellija soovist. Sellest organiseeritud tegevus umbes 3 tundi.
Paketi kirjeldus: Vibusid ja varustust jagataks alguses poolele seltskonnast. Tehakse väljaõpe ja lastakse harjutusväljakul ning rajal 5 märki. 5 märgi tulemused kirjutatakse üles ja antakse kõigile diplomid. Seejärel toimuvad mängud. Grupid vahetuvad, nii et kogu seltskond saab mõlemad tegevused. Kaasavõetud toitu saab süüa peale aktiivset tegevust.
Paketi hind: Sünnipäevalapsele on tasuta.Kõigile teistele on hind 10 eurot inimese kohta. Täiskasvanutele, kes on lastega kaasas, on sama hind kui nad aitavad jälgida ohutust.


Kõikide pakettide puhul saab söögi ka tellida kui ei soovi ise kaasa võtta või kohapeal teha. Viburada on läbitav ka lapsevankritega, nii et ei pea beebisid koju jätma. Ka lemmikloomad on lubatud kui nad on rihma otsas. Lahtiselt jooksvate koertega ei saa vibu lasta. 


Fotod: Katre Kuller ja Anne Tuulik


 
 
 
 
Koduleht Elitec'st